ZDARMA výhody pro Vás, pouze u nás.

Podmínky:

1) Cenová nabídka

Na základě poskytnutí projektové dokumentace nebo konzultace u nás na showroomu, Vám zdarma zpracujeme cenovou nabídku včetně doporučení na lepicí a pomocný materiál.
 
2) Zaslání vzorku kamkoliv v ČR
V případě, že si vyberete skladový sortiment a budete chtít porovnat barvu a provedení kamene přímo na Vaší stavbě, zašleme Vám jeden kus pro porovnaní zdarma. Platíte pouze dopravu spediční firmě (max. 150 Kč).
 
3) Konzultace se specialistou ve vzorkovně
Objednejte se zdarma ke konzultaci na našem showroomu. Věnujeme se každému příchozímu zákazníkovi, pokud se, ale objednáte předem, případně i zašlete podklady, vyhradíme si pro Vás dostatek času a připravíme návrh řešení pro Vaš projekt.
 
4) Obhlídka na stavbě a posouzení stavební připravenosti
V případě, že objednáte kromě dodávky i samotnou realizaci, provedeme zdarma návštěvu stavby a posouzení stavební připravenosti včetne poskytnutí doporučení jak nejvhodněji podklad připravit.
 
5) Doprava zboží po ČR
U vybraných produktů poskytujeme dopravu zdarma po celé ČR. Produkty s dopravou zdarma jsou vždy uvedeny v akcích. Při objednávce nad 10 000 Kč bez DPH poskytujeme dopravu zdarma na všechny uvedené produkty.
 
6) Porovnání s konkurence
Věříme našim produktům natolik, že Vám přímo na našem showroomu ukážeme produkty jiných vyrobců a provedeme porovnání silných a slabých stránek jednotlivých typů kamene.

https://chelsea.sk/wp-content/uploads/2018/01/2Versailles-50101_s.jpg